Cena za opakowanie: 409,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Actima Cori CEAC.2201.WH umywalka nablatowa 38x38 biała - podstawowe informacje :
- CEAC.2201.WH
- Rozmiar S/G/W mm: 380/380/120
- Waga: 10,5 kg
- Bez otworu na baterię
- Bez przelewu
- Cori ceramiczna umywalka nablatowa wyróżniająca się nowoczesnym wyglądem. Występuje w trzech popularnych rozmiarach. Cori to umywalka bez otworu na baterię i bez przelewu. Umywalka wykonana jest z najwyższej jakości ceramiki z dbałością o szczegóły.
- Rekomendujemy zastosowanie wysokiej lub natynkowej baterii umywalkowej z szerokiej oferty Excellent.
- Uniwersalny kształt, dyskretny, niebanalny design, więcej przestrzeni umywalkowej i ciekawa aranżacja, wyróżniają umywalkę Cori spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku. Umywalka doskonale sprawdzi się w nowoczesnej łazience, gdzie czas i wygoda mają wspierać codzienną higienę.
- Do umywalki Cori polecamy korki umywalkowo - bidetowe marki Excellent, dostępne w kilku modnych kolorach.
Dane techniczne
| Typ | Nablatowa |
| Kształt | Kwadrat |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Ceramiczny |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Głębokość | 38 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #36066 |
