ABK Wide&Style Mini Maui Rett. 60x120 płytki dekoracyjne ścienne
Cena za opakowanie: 574,56 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Wide&Style Mini Maui Rett. 60x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany |
| Grubość (mm) | 7,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45153 |
