ABK Soleras Beige Rett. 20x120 płytki drewnopodobne gresowe
Cena za opakowanie: 315,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Soleras Beige Rett. 20x120 - podstawowe informacje o płytce
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 6 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 27,20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 20x120 cm |
| Kolor | Kremowy/Beżowy |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45689 |
