ABK Sensi Up Invisible Pearl Lux Rett. 60x120 płytki marmurowe gresowe
Cena za opakowanie: 459,36 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Sensi Up Invisible Pearl Lux Rett. 60x120 - podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,44 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 9,00 mm |
| Waga opakowania (kg) | 28,80 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 60x120 cm |
| Kolor | Multikolor |
| Kształt | Prostokąt |
| ID produktu | #45415 |
