ABK Poetry Colors Blush 10x10 płytki ścienne cegiełki
Cena za opakowanie: 149,50 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,50 m2 |
| Producent | ABK- Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 50 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki ścienne |
| Grubość (mm) | 8,50 mm |
| Waga opakowania (kg) | 7,20 kg |
| Rodzaj powierzchni | Połysk |
| Mrozoodporność | Nie |
| Rektyfikowane krawędzie | Nie |
| Format | 10x10 cm |
| Kolor | Różowy |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #44804 |
Opis
