ABK Out.20 Dolphin Clay Rett. 30x120-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące drewno
Cena za 3 opakowania (min. zamówienie): 818,64 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
ABK Out.20 Dolphin Clay Rett. 30x120-20mm gresowe płyty tarasowe imitujące drewno- podstawowe informacje o płytce :
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 0,72 m2 |
| Producent | ABK-Włochy |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płyty tarasowe |
| Grubość (mm) | 20 mm |
| Waga opakowania (kg) | 33 kg |
| Rodzaj powierzchni | Matowa |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 30x120 cm |
| Kolor | Brązowy |
| Kształt | Prostokąt |
| Min. ilość opakowań | 3 |
| ID produktu | #45675 |
