Cena za opakowanie: 240,03 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Opis
Tubądzin Torano White Lappato 79,8x79,8 - podstawowe informacje o płytce
Torano White Lappato 79 8x79 8 to propozycja polskiej marki Tubądzin, która w niczym nie ustępuje produktom z Włoch czy Hiszpanii. Kafle wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznym i można je stosować nie tylko w domu, ale także w niektórych przestrzeniach użytkowych, takich jak biurowce czy hotele.
Gres szkliwiony Tubądzin Torano White 79 8x79 8 ma 5. klasę ścieralności. Kafle długo utrzymują swój nienaganny wygląd nawet ułożone na podłodze w miejscach o intensywniejszym użytkowaniu.
Odporność na plamy i łatwość czyszczenia to kolejne ich atuty, które doceniają pragmatycy i zwolennicy funkcjonalnych rozwiązań.
Powierzchnia Tubądzin Torano White 79 8x79 8 wykończona jest w formie lappato. Polerowanie nadało jej matowo-połyskujący wygląd. Dzięki niemu płytka nabiera elegancji, a jednocześnie utrzymuje stosunkowo dobre parametry antypoślizgowości.
Kafle poddane zostały rektyfikacji. Idealnie równe mogą być układane w odległości 2 mm, co tworzy jednolitą powierzchnię.
Mrozoodporność dostosowana do polskich warunków klimatycznych sprawia, że Torano White Lappato 79 8x79 8 mogą być stosowane też na tarasie i patio, a także jako kafle elewacyjne.
Płytki Tubądzin Torano White - poznaj ich zalety i zastosowanie
Imitacja betonu polskiej marki Tubądzin wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz. Surowa struktura może być bazą do tworzenia projektów minimalistycznych. Pasuje też do wyrazistego loftu.
Jednym z największych atutów jest nowoczesne wykończenie. Matowo-połyskująca powierzchnia jest elegancka i wpisuje się we wnętrza modern classic.
Płytki Tubądzin Torano White wyróżniają się białą kolorystyką, w której zastosowano delikatne, srebrzyste akcenty przełamujące surowy wygląd betonowej struktury.
To płyty betonowe na ścianę i na podłogę, a jasna barwa sprawia, że nawet ułożone na wszystkich powierzchniach nie przytłaczają i nie pomniejszają pomieszczenia.
Wysoka odporność na plamienie i łatwość czyszczenia sprawdzają się newralgicznych przestrzeniach, takich jak kuchnie, łazienki, hol i wiatrołap. Bez obaw można stosować je zarówno na podłodze, jak i jako płyty betonowe na ścianę pod prysznicem czy w kuchni nad blatem roboczym.
To umożliwia zachowanie pełnej spójności aranżacji, która jest wyrazem wysokiej estetyki.
Płytki Tubądzin Torano White to propozycja wszechstronna. Dzięki niej stworzysz wnętrze i dopasujesz do niego wygląd otoczenia - tarasu i patio, tworząc spójność, która podkreśla perfekcję i elegancję projektu.
Dane techniczne
| Ilość metrów w kartonie | 1,27 m2 |
| Producent | Tubądzin - Polska |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 2 szt. |
| Przeznaczenie | Płytki na ściany i podłogi |
| Grubość (mm) | 8 mm |
| Waga opakowania (kg) | 25 kg |
| Rodzaj powierzchni | Lappato |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikowane krawędzie | Tak |
| Format | 80x80 cm |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Kwadrat |
| ID produktu | #45875 |
