Cena za opakowanie: 1 139,95 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kształt | Kwadrat |
| Materiał | Z konglomeratu |
| Wysokość | 2.7 cm |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Odpływ | Z boku |
| Dłuższy bok | 90 cm |
| Krótszy bok | 90 cm |
| Kolor | Biały |
| ID produktu | #68027 |
Opis
Oltens Bergytan brodzik 90x90 cm – nowoczesny design i trwałość
Szukasz rozwiązania łączącego nienaganną estetykę z ponadprzeciętną trwałością? Kwadratowy brodzik Oltens Bergytan 90x90 cm to doskonały wybór do nowoczesnych łazienek. Został wykonany z wysokiej klasy konglomeratu, który gwarantuje najwyższą odporność na zarysowania, odbarwienia i uszkodzenia mechaniczne. Unikalna struktura RockSurface nie tylko wiernie imituje luksusowy, naturalny kamień, ale zapewnia również doskonałe właściwości antypoślizgowe, odczuwalnie podnosząc bezpieczeństwo codziennych kąpieli. Ultra niski profil modelu, liczący zaledwie 2,7 cm wysokości, pozwala na swobodny montaż bezpośrednio na posadzce lub estetyczne zlicowanie go z podłogą. Dzięki temu stworzysz bezbarierową, minimalistyczną strefę prysznicową, która optycznie powiększy i unowocześni całe wnętrze.
Praktyczna elegancja i najwyższy komfort
Biały brodzik Oltens Bergytan wyróżnia się na rynku niezwykle przemyślaną funkcjonalnością, którą docenisz każdego dnia. Wykorzystany do jego produkcji konglomerat jest naturalnie ciepły w dotyku, co znacząco maksymalizuje komfort termiczny użytkowania. Zwarta, pozbawiona mikroporów struktura materiału zdecydowanie ułatwia utrzymanie czystości i skutecznie hamuje namnażanie się bakterii czy osadów. Brodzik posiada optymalnie wyprofilowany spad oraz otwór przystosowany do standardowych syfonów o średnicy odpływu 90 mm. Gwarantuje to bardzo szybki i bezproblemowy odbiór wody, nawet przy korzystaniu z bardzo wydajnych deszczownic. Wybierając tę armaturę, inwestujesz w luksusowy charakter łazienki oraz zyskujesz pewność bezawaryjnego funkcjonowania przez wiele lat.
