Cena za opakowanie: 339,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Czarny |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Przykręcany |
| Szerokość | 64 cm |
| Wysokość | 6 cm |
| Dłuższy bok | 9 cm |
| ID produktu | #39149 |
Opis
Baltica Design IDAR III wieszak wiszący na ręczniki 64x9x6 czarny :
Wiszący wieszak na ręczniki w stylu industrialnym, wykonany ze stalowych profili. Jest to nie tylko praktyczny dodatek, ale także modny element wystroju wnętrz wpisujący się w obecne trendy. Idealny do aranżacji łazienki.
Produkt jest w pełni przystosowany do użytkowania w łazience, gdyż malowana proszkowo stal odporna jest na wilgoć. Idealny do przechowywania ręczników w łazience, jednocześnie stanowiąc element dekoracyjny.
Zaprojektowany został z myślą o wielbicielach minimalistycznego, surowego stylu.
Produkt wykonany jest z grubej stali. Wszelkie jego elementy są spawane, stąd też otrzymują Państwo gotowy wieszak, niewymagający składania.
Szczegóły:
- dostępne rozmiary:
- 24x9x6 cm
- 44x9x6 cm
- 64x9x6 cm
- kolory :
- czarny (mat)
- złoty (półmat)
- waga
- 0,4/0,6/0,8 kg
