Cena za opakowanie: 649,00 zł
Potrzebujesz porady lub wsparcia w wyborze?
Zadzwoń do nas 696 014 398
Dane techniczne
Dane techniczne
| Kolor | Złoty |
| Rodzaj | Wieszak |
| Typ | Metalowy |
| Montaż | Stawiany |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| ID produktu | #39134 |
Opis
Baltica Design FRODE II GOLD wieszak wolnostojący na ręczniki 60x25x90 złoty :
Wolnostojący wieszak na ręczniki w stylu industrialnym, wykonany ze stalowych profili. Jest to nie tylko praktyczny dodatek, ale także modny element wystroju wnętrz wpisujący się w obecne trendy. Idealny do aranżacji łazienki.
Produkt jest w pełni przystosowany do użytkowania w łazience, gdyż malowana proszkowo stal odporna jest na wilgoć. Smukła konstrukcja idealnie sprawdzi się także w małych pomieszczeniach.
Zaprojektowany został z myślą o wielbicielach minimalistycznego, surowego stylu.
Produkt wykonany jest z grubej stali. Wszelkie jego elementy są spawane, stąd też otrzymują Państwo gotowy wieszak, niewymagający składania.
Szczegóły:
- dostępne rozmiary:
- 50x25x90 cm
- 60x25x90 cm
- kolory :
- czarny (mat)
- złoty (półmat)
- waga
- 3,5/3,7 kg
